1 - 2 prac. dni
Dostupnosť:
Na sklade
Popis:

Spoločenská hra Slimačí beh z dielne značky Haba poteší tak chlapcov, ako i dievčatá! Dodáva sa v praktickej štvorcovej, cínovej nádobe, ktorá je zároveň súčasťou hernej dosky.Počas klzkých pretekov slimákov v zeleninovej záhrade pani Meyerovej sa Sebastian Schneck, Gloria Glibber a priatelia pohybujú vpred slimačím tempom, ale to im nebráni v tom, aby sa jeden po druhom plazili alebo sa navzájom prekĺzli. Šťastné hody kockami a šikovné pohyby dostanú vašich slimákov na stupne víťazov, aby získali čo najviac bodov a vyhrali!Obsahom balenia je 6 magnetických slimákov z dreva, 2 kocky, 12 pretekárskych kariet, hracie doska, 6 magnetických fólii a súbor nštrukcií. Materiálové zloženie: drevo, kov, kartón Počet hráčov: 2 - 4 Dĺžka trvania: 15 min. Odporúčaný vek: 5 rokov a viac

Hračky na von, do vody, do piesku a pre šport
Hračky do vane Veľká Noc Textilné bábiky, plyšové zvieratká Robotika a technika Chémia, Pokusy a Mágia Minilab
Bábiky, kočíky a príslušenstvo
Kaleidoskopy, vĺčiky, projektory a iné drobnosti Majstrujem - Dielničky a príslušenstvo