ks Môj košík
Zdravie Zdravé maškrty

O nás

4 Toys sa zrodil z myšlienky ponúknuť krásne, moderné, vzdelávacie a kreatívne hračky pre deti všetkých kategórií.

My, ako rodičia, sme starostlivo vybrali každý jeden produkt a zamerali sme sa na bezpečné, praktické, inovatívne a edukačné hračky, ktoré potešia všetky deti.
Uvedomili sme si, že deti sa pri hre s hračkami nielen hrajú, ale aj rozvíjajú svoje schopnosti a zručnosti. Kvalitná hračka podporuje správny spoločenský a psychomotorický vývoj dieťaťa, rozvíja detskú fantáziu a logické myslenie. Všetky hračky z nášho sortimentu spĺňajú najvyššie štandardy kvality a bezpečnosti, sú ocenené prestížnymi cenami a nesú vzdelávaciu a kreatívnu hodnotu.

Kreatívne, náučné, zábavné, originálne, jedinečné a báječné sú často kritériá, ktoré používame pri obstarávaní hračiek, ktoré Vám ponúkame v našom e-shope. Snažíme sa, aby hračky svojim dizajnom, farebnosťou, krásou a kvalitou materiálu splnili vysoké očakávania každého z Vás a vyčarili radosť a úsmev na tvári Vašich detí.

4 toys sú skutočné hračky, ktoré garantujú zábavu a nápadité hry, obstoja v skúške času, budú nádherným doplnkom každej detskej izby a dúfame, že sa z nich stanú poklady, ktoré si Vaše ratolesti večne uchovajú.

"Človek sa neprestáva hrať preto, že starne, ale starne preto, že sa prestáva hrať"

Príjemné nakupovanie!

Scroll Up
Kategórie
Hračky
Pre bábätká
Vzdelávacie hračky
Puzzle
Kocky
Stavebnice
Magnetické hračky
Hudobné nástroje
Spoločenské a kartové hry
Didaktické pomôcky
Logické hry, hlavolamy Cestovné hry
Drevené hračky
Hračky pre dievčatá
Hračky pre chlapcov
Hráme sa na...
Hračky na von a šport
Bábky a maňušky
Pečiatky
Modelovacie hmoty
Knihy, zápisníky, CD, DVD
Hračky do vane Narodeniny Karneval Vianoce Veľká Noc Plyšové a textilné hračky Robotika a technika Chémia a Pokusy Minilab POMEA bábiky a príslušenstvo Kaleidoskop
Kreatívne a tvorivé hračky Školské potreby Detská izba Stolovanie Móda/Kozmetika Kúpanie/Plávanie Zdravie Zdravé maškrty Magyar játékok és könyvek
Vek
Značky