WEBSHOP VYŽADUJE COOKIES, PROSÍM ZAPNITE HO!

O nás

4 Toys sa zrodil z myšlienky ponúknuť krásne, moderné, vzdelávacie a kreatívne hračky pre deti všetkých kategórií.

My, ako rodičia, sme starostlivo vybrali každý jeden produkt a zamerali sme sa na bezpečné, praktické, inovatívne a edukačné hračky, ktoré potešia všetky deti.
Uvedomili sme si, že deti sa pri hre s hračkami nielen hrajú, ale aj rozvíjajú svoje schopnosti a zručnosti. Kvalitná hračka podporuje správny spoločenský a psychomotorický vývoj dieťaťa, rozvíja detskú fantáziu a logické myslenie. Všetky hračky z nášho sortimentu spĺňajú najvyššie štandardy kvality a bezpečnosti, sú ocenené prestížnymi cenami a nesú vzdelávaciu a kreatívnu hodnotu.

Kreatívne, náučné, zábavné, originálne, jedinečné a báječné sú často kritériá, ktoré používame pri obstarávaní hračiek, ktoré Vám ponúkame v našom e-shope. Snažíme sa, aby hračky svojim dizajnom, farebnosťou, krásou a kvalitou materiálu splnili vysoké očakávania každého z Vás a vyčarili radosť a úsmev na tvári Vašich detí.

4 toys sú skutočné hračky, ktoré garantujú zábavu a nápadité hry, obstoja v skúške času, budú nádherným doplnkom každej detskej izby a dúfame, že sa z nich stanú poklady, ktoré si Vaše ratolesti večne uchovajú.

"Človek sa neprestáva hrať preto, že starne, ale starne preto, že sa prestáva hrať"

Príjemné nakupovanie!


 2015 © 4toys.sk 
 web developed by Cstudios s.r.o.