WEBSHOP VYŽADUJE COOKIES, PROSÍM ZAPNITE HO!

O nás

4 Toys sa zrodil z myšlienky ponúknuť krásne, moderné, vzdelávacie a kreatívne hračky pre deti všetkých kategórií.

My, ako rodičia, sme starostlivo vybrali každý jeden produkt a zamerali sme sa na bezpečné, praktické, inovatívne a edukačné hračky, ktoré potešia všetky deti.
Uvedomili sme si, že deti sa pri hre s hračkami nielen hrajú, ale aj rozvíjajú svoje schopnosti a zručnosti. Kvalitná hračka podporuje správny spoločenský a psychomotorický vývoj dieťaťa, rozvíja detskú fantáziu a logické myslenie. Všetky hračky z nášho sortimentu spĺňajú najvyššie štandardy kvality a bezpečnosti, sú ocenené prestížnymi cenami a nesú vzdelávaciu a kreatívnu hodnotu.

Kreatívne, náučné, zábavné, originálne, jedinečné a báječné sú často kritériá, ktoré používame pri obstarávaní hračiek, ktoré Vám ponúkame v našom e-shope. Snažíme sa, aby hračky svojim dizajnom, farebnosťou, krásou a kvalitou materiálu splnili vysoké očakávania každého z Vás a vyčarili radosť a úsmev na tvári Vašich detí.

4 toys sú skutočné hračky, ktoré garantujú zábavu a nápadité hry, obstoja v skúške času, budú nádherným doplnkom každej detskej izby a dúfame, že sa z nich stanú poklady, ktoré si Vaše ratolesti večne uchovajú.

"Človek sa neprestáva hrať preto, že starne, ale starne preto, že sa prestáva hrať"

Príjemné nakupovanie!


Kde nás
nájdete

4Toys
Nová Ves 2221
929 01 Dunajská Streda
Slovensko

Kontakty:

E-mail: info@4toys.sk

Tel.: +421 907 19 72 94,
+421 918 86 13 00

 2015 © 4toys.sk 
 web developed by Cstudios s.r.o.