ks Môj košík
Zdravie Zdravé maškrty

LOTO 2+

LOTO 2+

LOTO 2+

Jedna z najobľúbenejších hier Loto je v tejto verzii vhodná pre deti od dvoch rokov. Precvičujú si ňou jemnú motoriku, rozvíjajú pozorovacie schopnosti a trénujú a rozširujú slovnú zásobu.

Obsahuje 5 dosiek a 30 žetónov, ktoré deti ukladajú na dosky na základe vizuálnej zhody. Je to nenáročná a veľmi obľúbená hra, ktorá ponúka krásne a kreatívne ilustrácie s rôznou tematikou.

Obal tvorí kartónová krabica so šnúrkou na nosenie. Prevedenie je veľmi kvalitné a pevné. Obrázky sú pre deti veľmi zaujímavé, vzbudzujú v nich predstavivosť a kreativitu.

A ako sa hra hrala najmenšiemu hráčovi?

Hra je veľmi jednoduchá a vhodná už pre dvojročné deti. Zo začiatku odporúčame z krabice vybrať jednu, max. dve hracie dosky a žetóny k nim prislúchajúce, aby deti pochopili princíp hry.

Ten je veľmi jednoduchý – podobizeň zvieratiek je na doskách aj na žetónoch, treba ich len spárovať. Náš malý hráč pochopil hru okamžite, a to nie je zrovna fanúšikom spoločenských hier. Postupne sme pridávali ďalšie dosky a žetóny a hru mu spestrili. Najprv trénoval iba jemnú motoriku, keď sa snažil správne položiť žetón na obrázok.

Neskôr sme každé zvieratko na žetóne pomenovali a snažili sa vybaviť si, aké zvuky vydáva, kde býva, čo papá. Keďže ide o naozaj pestrofarebnú hru, v deťoch rozvíja predstavivosť a kreativitu. Hru Loto si na našom eshope môžete kúpiť v rôznych prevedeniach (zvieratká, hmatové loto, ročné obdobia, čo nájdeme v dome, farby a pod.)

  Tags: Pre Deti
  By: 4toys
4toys

4toys

4 Toys sa zrodil z myšlienky ponúknuť krásne, moderné, vzdelávacie a kreatívne hračky pre deti všetkých kategórií.

Scroll Up
Kategórie
Hračky
Pre bábätká
Vzdelávacie hračky
Puzzle
Kocky
Stavebnice
Magnetické hračky
Hudobné nástroje
Spoločenské a kartové hry
Didaktické pomôcky
Logické hry, hlavolamy Cestovné hry
Drevené hračky
Hračky pre dievčatá
Hračky pre chlapcov
Hráme sa na...
Hračky na von a šport
Bábky a maňušky
Pečiatky
Modelovacie hmoty
Knihy, zápisníky, CD, DVD
Hračky do vane Narodeniny Karneval Vianoce Veľká Noc Plyšové a textilné hračky Robotika a technika Chémia a Pokusy Minilab POMEA bábiky a príslušenstvo Kaleidoskop
Kreatívne a tvorivé hračky Školské potreby Detská izba Stolovanie Móda/Kozmetika Kúpanie/Plávanie Zdravie Zdravé maškrty Magyar játékok és könyvek
Vek
Značky