WEBSHOP VYŽADUJE COOKIES, PROSÍM ZAPNITE HO!
BLOG
 ŠITIE – BROŠNE

Sada na šitie BROŠNE od Djeco patrí ku kreatívnym sadám, ktoré sú určené pre staršie deti. Výrobcom odporúčaný vek je od 7 do 13 rokov – podľa našich skúseností pokojne aj od 30 rokov, napr. ak vôbec nezvyknete šiť. :)

Výsledkom sady je 5 neobyčajných brošní, ktoré rafinovane ozdobia napr. tašku, kabát alebo košeľu.

Všetok potrebný materiál je súčasťou balenia. Zatváracie špendlíky, ktorými sa hotové ozdôbky upevnia, sú pomerne robustné, vhodné na tašku alebo kabát z pevnejšej látky. Keď budete chcieť pripnúť brošňu napr. na košeľu, použite vlastný jemnejší špendlík.

Priložený obrázkový návod vás spoľahlivo, krok za krokom povedie k výsledku.

Dizajn sady vytvorila LUCILLE MICHIELI, ktorá je o. i. aj autorkou ďalšej sady na šitie – KOKTAILOVÉ ŠATY – alebo aj zápisníkov zo série Djeco LOVELY PAPER.
ĎALŠIE ČLÁNKY

MEMO TROPICO

25.9.2017

So spoločenskou hrou MEMO TROPICO si zábavným spôsobom precvičíte pamäť, najmä pamäť krátkodobú. V hre nejde o žiadne vedomosti, iba o schopnosť (za)pamätať si. Hra je určená pre 3 až 5 hráčov vo veku od 5 do 10 rokov.

ČÍTAŤ CELÝ TEXT

LUDO PARK

25.9.2017

LUDO PARK je súbor jednoduchých spoločenských hier pre deti od 2 rokov. Obsahuje tieto 4 hry: chytanie udicou, pexeso, loto a doskovú hru húsky (goose game). Najmenší hráči si precvičia šikovnosť, pamäť a skúsia hrať podľa pravidiel. Roztomilý a zároveň vtipný dizajn je od Claudie Boldt.

ČÍTAŤ CELÝ TEXT 2015 © 4toys.sk 
 web developed by Cstudios s.r.o.